Porozmawiaj z naszym ekspertem: Contact our expert: Contactez notre expert:  +48 536 531 000 biuro@tech-plast.net
  1. >>
  2. Wtryskiwanie tworzyw sztucznych

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją komponentów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Jest to kompleksowy proces, rozpoczynający się od etapu koncepcji i projektu, poprzez stworzenie odpowiednich narzędzi i form, aż po seryjną produkcję.
Posiadamy zróżnicowany park maszynowy co umożliwia nam produkcję zarówno wyrobów małogabarytowych, jak i wielkogabarytowych. 

Nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam obsługiwać klientów z różnych branż, między innymi motoryzacyjnej, sanitarnej, elektronicznej, AGD i innych.

Nowoczesne wtryskarki o sile zwarcia od 80 do 1200 ton gwarantują wysoką wydajność produkcji oraz precyzję i powtarzalność procesu wtrysku, co przekłada się na najwyższą jakość finalnych produktów. Duża powierzchnia magazynowa umożliwia nam utrzymywanie wysokiej dostępności artykułów, aby móc szybko i płynnie realizować zamówienia.

Doskonale wyposażona narzędziownia, w skład której wchodzą obrabiarki, elektrodrążarki, wycinarki drutowe, tokarki, szlifierki, frezarki i centra obróbcze CNC, dopełnia bogate zaplecze maszynowe i pozwala nam realizować w sposób kompleksowy nawet najbardziej wymagające projekty.

Jakość naszych produktów ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego już na etapie projektu, doradzamy klientowi wybór odpowiedniego materiału, biorąc pod uwagę zastosowanie i trwałość wyrobu oraz koszt jego wyprodukowania. Przetwarzamy surowce takie jak: PA-GF (0 –> 30%), PP, HDPE, PMMA, POM, ABS, TPE, PA, PC, PS.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz rosnącej świadomości ekologicznej, część naszych produktów jest wytwarzana z materiałów odzyskiwanych w procesie recyklingu.

Jeśli szukasz partnera, który kompleksowo zajmie się Twoim projektem, zapraszamy do współpracy!